Eye Envy produktai yra pripažinti kaip  efektyviausios priemonės, kurios padeda išgydyti ašarojimą ir pašalinti bjaurias ašarų dėmes ant  jūsų šuniuko kailio. Eye Envy yra natūralus antibiotikas skirtas akių priežiūrai, saugiai ir efektyviai pašalina nepageidaujamas rudas dėmes ir padeda užkirsti kelią jų atsiradimui. Skirtas tik išoriniam naudojimui.

Eye envy yra valamosios priemonės , kurios nedirgina akių ir naikina bakterijas aplink jas. Tai natūralus produktas , kuriame nėra peroksido, alkoholio ar balinančių medžiagų, todėl jis gali būti naudojamas ne tik baltiems šunims. Taip pat šios priemonės ypč saugios ir jauniems šuniukams !

Eye envy tirpalas pašalina dėmes greitai , saugiai ir švelniai, nepažeidžiant kailio. EE-pudra  padeda palaikyti kailiuką sausą ir užkirsti kelią dėmių atsinaujinimui.

Eye Envy rezultatai jau matomi vos po kelių kartų naudojimo. Šios priemonės buvo išbandytos ir pripažintos daugelio veterinarų, kirpėjų, veisėjų ir gyvūnų mylėtojų !

Eye Envy yra ašarų dėmių šalintojas, o dauguma kitų produktų dažniausiai tik užmaskuoja dėmes, bet visiškai jų neišnaikina. Nenaudokite balintojo ar  peroksido ant savo mylimo augintinio, pasirinkite priemones ,kurios nekenktų jūsų išpuoselėtam šuniukui!

Jeigu jūsų šuniukas gausiai ašaroja ir aplink akis visuomet būna rudi ašarų nuvarvėjimai, tai išbandykite Eye envy priemones. Vienintėlis dalykas ko jums reikia bijoti ...Tai jūsų pačių ašaros!

Prieš ir po naudojimo EE produktus:

v v v

Eye Envy produktai :

Eye Envy Deluxe Kit

Į rinkinį į eina: EE tirpalas (4oz), EE pudra (2oz) , indelis dirbtinio šilko padelių ir papildomas padelių rinkinėlis.

190 lt

Eye Envy tirpalas

118 ml -85lt

237 ml - 130lt

Eye Envy pudra

57 g -85lt

113 g - 115lt

Šilkiniai padeliai

15 lt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Copyright © 2011 Lemuro Shih Tzu. Web Design by Lemuro Shih Tzu.